Korduma kippuvad küsimused

1. Millised dokumendid tuleb ostu tõendamiseks esitada? Kas saateleht sobib ostu tõendamiseks?

Bayeri kampaanias osalemiseks tuleb täita www.cropscience.bayer.ee kodulehel olev registreerimisvorm ja sellega koos esitada ostu kinnitavad dokumendid (ostutšekid/ostuarved). Ostudokumendi väljaandmise kuupäev peab jääma määratletud kampaania kehtivusaja piiresse (1. jaanuar – 30. september 2021). Osaleja saab igat arvet esitada vaid ühel korral. Ostudokumentide esitamise tähtaeg on 15. oktoober 2021. Pärast nimetatud tähtaja möödumist ei arvestata esitatud ostudokumente ostu kogusumma hulka. Osaleja kinnitab, et registreeritud ostud on õiguspärased ja neil on ostu kinnitavate dokumentide originaalid (ostutšekk või ostuarve). Edastatud dokumendid peavad sisaldama kõiki üksikasju, mis on riigi maksuseadustes arvete jaoks määratletud. Saatelehe esitamine on ostu tõendamiseks lubatud.

2. Kuidas saan teada, kas registreerimisvorm on kätte saadud ja kinnitatud?

Kui kõik väljad on õigesti täidetud, ilmub peale registreerimisvormi edastamist ekraanile teade, et olete Bayeri kampaaniasse registreeritud ja teie edastatud e-posti aadressile saadetakse vastav kinnitus. Peale kampaaniasse registreerimist võetakse teiega 2 nädala jooksul ühendust ja teavitatakse kampaania edasisest käigust ja auhindade kättesaamisest.

3. Millal ma saan auhinnad kätte ja kes need mulle toimetab?

Auhinnad toimetatakse osalejale agentuuri poolt, hiljemalt 31. jaanuar 2022. Küsimuste tekkimisel saab võtta ühendust agentuuriga järgmistel kontaktidel: Tel: +372 6031306, email: bayer@loteriid.ee

4. Kas suurema ostukogusega võib valida ka mitu väiksemat auhinda?

Kui osalejal on õigus saada auhind suurema koguse ostude eest, siis Korraldaja lubab Bayeri esindaja nõusolekul saada mitu väiksemat auhinda (näiteks 1000 liitri ostu korral on osalejal võimalus valida, kas ta soovib vastava kategooria auhinda või valida 400 liitri ostude eest kaks auhinda). Auhindade valiku täpsustab agentuur osalejaga peale registreerimistvormi esitamist.

5. Kas ostetud koguseid saab kanda üle järgmise aasta kampaaniasse?

Ostetuid koguseid ei saa kanda edasi järgmise aasta kampaaniasse. Samuti ei saa osaleja õigust auhinnale edasi anda.

6. Kuidas ma saan kampaaniasse registreerida?

Bayeri kampaanias osalemiseks tuleb täita ära registreerimisvorm ja sellega koos edastada toodete ostu kinnitavad dokumendid. Sellel aastal toimub andmete esitamine digitaalselt ja oleme koostanud juhise, et registreerumine kulgeks lihtsamalt. Juhistega saad tutvuda siin:

 

  

7. Kas ma võin katta kinni tooted, mis on ostetud teisest ettevõttest? Milline info tuleb arve esitamisel jätta nähtav, juhul ma soovin arvet osaliselt näidata?

Osaleja võib katta kinni tooted, mis on ostetud mujalt ja pole kohustatud teisi andmeid esitama. Oluline, et esitaksite dokumendil/arvel olevad Bayeri tooted ja kogused, ostudokumendi väljaandmise kuupäeva, arve numbri ja edasimüüja/müüja nime, kellelt tooted on ostetud.

Kontakt Bayer Eesti
Agronoomiline küsimus?

Aitame Teid! Võtke ühendust Bayer´i esindajaga.

Copyright © Bayer AG
Copyright © Bayer AG