Korduma kippuvad küsimused

1. Millised dokumendid tuleb ostu tõendamiseks esitada? Kas saateleht sobib ostu tõendamiseks?

Bayeri kampaanias osalemiseks tuleb täita www.cropscience.bayer.ee kodulehel olev registreerimisvorm ja sellega koos esitada ostu kinnitavad dokumendid (ostutšekid/ostuarved). Ostudokumendi väljaandmise kuupäev peab jääma määratletud kampaania kehtivusaja piiresse (1. jaanuar 2023 – 31. detsember 2023). Pärast nimetatud tähtaja möödumist ei arvestata esitatud ostudokumente ostu kogusumma hulka. Osaleja saab igat arvet esitada vaid ühel korral. Andmete kogumine ja Osalejatega suhtlemine toimub 15. jaanuarini 2024. Osaleja kinnitab, et registreeritud ostud on õiguspärased ja neil on ostu kinnitavate dokumentide originaalid (ostutšekk või ostuarve). Edastatud dokumendid peavad sisaldama kõiki üksikasju, mis on riigi maksuseadustes arvete jaoks määratletud. Saatelehe esitamine on ostu tõendamiseks lubatud.

2. Kuidas saan teada, kas registreerimisvorm on kätte saadud ja kinnitatud?

Kui kõik väljad on õigesti täidetud, ilmub peale registreerimisvormi edastamist ekraanile teade, et olete Bayeri kampaaniasse registreeritud ja teie edastatud e-posti aadressile saadetakse vastav kinnitus. Peale kampaaniasse registreerimist võetakse teiega 2 nädala jooksul ühendust ja teavitatakse kampaania edasisest käigust ja auhindade kättesaamisest.

3. Kuidas toimub auhindade kättesaamine ja kes need mulle toimetab?

Auhinnad toimetatakse osalejale agentuuri poolt, hiljemalt 15. aprillil 2024. Küsimuste tekkimisel saab võtta ühendust agentuuriga järgmistel kontaktidel: Tel: +372 6031306, email: bayer@loteriid.ee

4. Kas suurema ostukogusega võib saada mitu auhinda?

Kui Osaleja ostab rohkem tooteid nõutavas koguses on tal võimalik saada mitu auhinda. Auhindade valiku täpsustab agentuur osalejaga peale registreerimistvormi esitamist.

5. Kas ostetud koguseid saab kanda üle järgmise aasta kampaaniasse?

Ostetuid koguseid ei saa kanda edasi järgmise aasta kampaaniasse. Samuti ei saa osaleja õigust auhinnale edasi anda.

6. Kuidas ma saan kampaaniasse registreeruda?

Bayeri kampaanias osalemiseks tuleb täita ära registreerimisvorm ja sellega koos edastada toodete ostu kinnitavad dokumendid.

Registreerumine ja andmete esitamine toimub digitaalselt: https://www.cropscience.bayer.ee/kindlusta-saak/kuidas-osaleda

7. Kas ma võin katta kinni tooted, mis on ostetud teisest ettevõttest? Milline info tuleb arve esitamisel jätta nähtav, juhul, kui ma soovin arvet osaliselt näidata?

Osaleja võib katta kinni tooted, mis on ostetud mujalt ja pole kohustatud teisi andmeid esitama. Oluline, et esitaksite dokumendil/arvel olevad Bayeri tooted ja kogused, ostudokumendi väljaandmise kuupäeva, arve numbri ja edasimüüja/müüja nime, kellelt tooted on ostetud.

Kontakt Bayer Eesti
Agronoomiline küsimus?

Aitame Teid! Võtke ühendust Bayer´i esindajaga.

Copyright © Bayer AG
Copyright © Bayer AG