Köögiviljad

Köögiviljakasvatuse oluline osa on umbrohutõrje ning õigeaegne kahjuri- ja haiguste tõrje. Bayer CropScience tootevalikust on mitme teravilja- ja rapsipreparaadi kasutusala laiendatud ka köögiviljadele.

Umbrohutõrjeks on kasutamiseks registreeritud:

Betanal SE: kaheiduleheliste umbrohtude tõrjeks maasikal, suhkru-, sööda- ja söögipeedil.

Fenix: üheaastaste kaheiduleheliste ja mõnede kõrreliste umbrohtude tõrjeks porgandi, tippsibula, köömne, pastinaagi, juur- ja lehtselleri, juur- ja lehtpeterselli, tilli, küüslaugu ja päevalille põldudele.

Targa Super: üheaastaste kõrreliste umbrohtude (välja arvatud murunurmikas) ja hariliku orasheina tõrjumiseks sööda- ja suhkrupeedi põldudel.

Haigustõrjeks võib kasutada:

Aliette: ebajahukaste tõrjeks kurgil ja salatil.

Infinito: kurgi-ebajahukaste tõrjeks katmikala kurgil, ebajahukaste tõrjeks sibulal, porrul ja peakapsal, lillkapsal, brokolil ja brüsseli kapsal.

Previcur Energy: süsteemne fungitsiid kurgi, suvikõrvitsa, baklažaani, meloni, arbuusi jt kõrvitsaliste, tomati, paprika, salati, redise, pea-, leht- ja lillkapsa, kähara endiivia ning põldkännaku e. lambasalati haiguste tõrjeks kasvuhoones; samuti seenhaiguste tõrjeks avamaal kasvaval salatil, äädikakurgil (kornišon) ja redisel.

Kahjuritõrjeks sobib:

Decis Mega: laia toimespektriga kiiretoimeline insektitsiid köögiviljadele (peakapsas, lillkapsas, brokoli, kaalikas, porgand, kartul, peedid).

 

 

Copyright © Bayer AG
Copyright © Bayer AG