Uudised

reede, 09. oktoober 2015

Olaf Gerber asub Bayeri tegevjuhi kohale Balti riikides

Alates 1. novembrist võtab Olaf Gerber üle Bayeri Balti organisatsiooni tegevjuhi ametikoha lisaks Soome ja Balti Pharmaceuticalsi divisjoni juhtimisele. » rohkem

Oilseeds center

teisipäev, 29. september 2015

Kaasaegse seemnetöötluskeskuse avamine:

Euroopa uus rapsiseemnete töötlemise keskus aitab edendada Bayeri seemneäri

Teisipäeval avas ettevõte Bayer CropScience uue rapsiseemnete töötlemise keskuse Monheimis. Avatseremooniast võtsid osa tööstuse esindajad, asjatundjad, põllumajandusvaldkonna aktsionärid ja kliendid. Nende tootmisruumidega laiendab ettevõte oluliselt oma teadus- ja arendusteenuste võimalusi pakkumaks rapsikasvatajatele täielikku toodete ja teenuste süsteemi alates põllutoodangust kuni tarneni. » rohkem

esmaspäev, 24. august 2015

Youth Ag’i tippkohtumine Austraalias Canberras:

100 noort pakuvad oma ideid üleilmse toidupuuduse leevendamiseks

2050. aastaks on meie planeedi elanikkond ületanud 9 miljardi inimese piiri. See põhjustab vastuolu: kasvava inimkonna jaoks on saadaval üha vähem põllumajandusmaad. Lõpuks jääbki ainult üks põhiküsimus – kuidas see näljane planeet ära toita? Seepärast kutsuvad Bayer ja Austraalia noorteorganisatsioon Future Farmers Network 24.–27. augustil Austraalias Canberras toimuvale Youth-Ag’i tippkohtumisele kokku 100 18- kuni 25-aastast arvamusliidit 33-st riigist, et arutleda teaduse ja kaasaegse põllumajanduse rolli üle näljase planeedi toitmises.

» rohkem

Presidendi visiit

teisipäev, 19. mai 2015

Eesti Vabariigi President külastas Bayer HealthCare’i uurimiskeskust Berliinis

Eesti - digitaalse arengu ja innovatsiooni teerajaja

Bayer HealthCare’i (BHC) aukülaline Eestist: teisipäeval (19.05.) külastas BHC uurimiskeskust Berliinis Eesti president Toomas Hendrik Ilves, keda saatsid valitsuse liikmed ning Eesti teadusringkondade esindajad.

» rohkem

neljapäev, 30. aprill 2015

Bayeri Balti riikide peadirektor Christian Albert Meyer liigub uuele ametikohale

Bayer Balti ning Healthcare´i (BHC)praegune tegevdirektor ja Pharma (PH)juht Balti riikides, Christian Albert Meyer, liigub alates 1. maist 2015 edasi uuele rahvusvahelisele ametikohale – BHC PH juhi assistendiks Berliinis.

» rohkem

teisipäev, 28. aprill 2015

Bayer kolib Leedus uude kontorisse

Alates 4. maist asub UAB Bayer Leedus uues kontoris.

» rohkem

FB

esmaspäev, 27. aprill 2015

Eesti Bayer CropScience avas oma Facebooki lehe

Alates 27.04.2015 on Facebookis avatud Eesti Bayer CropScience´i lehekülg, mille eesmärgiks on anda infot kohaliku organisatsiooni tegemistest ning olla aktiivses kontaktis klientide ja koostööpartneritega.

» rohkem

Food

kolmapäev, 15. aprill 2015

Austraalias leiab aset 100 noore juhi kohtumine

Noorte tippkohtumisel Youth Ag-Summit osaleb 2 delegaati Eestist

Põllumajanduslik noorteorganisatsioon Future Farmers Network Australia koos ettevõttega Bayer CropScience annavad teada, et selgunud on 100 delegaati 33 riigist vanuses 18–25 eluaastat, kes osalevad teisel ülemaailmsel noorte tippkohtumisel Youth Ag-Summit. Eestit esindava esseekonkursi võitjad Diana Salf ja Henriette Keuffel. Tippkohtumise teemaks on „Näljase planeedi toitmine” (“Feeding a Hungry Planet”) ning see leiab aset 24.–28. augustil 2015. aastal Austraalia pealinnas Canberras.

» rohkem

Bayer to Acquire Monsanto

Advancing Together

The acquisition realizes the joint vision of integrated agricultural offering delivering superior solutions for growers and creates an innovation powerhouse for the next generation of farming.

Farming´s Future

FF

Ajakiri põllumjanaduse tulevikust koos lugudega kogu maailmast.

Copyright © Bayer AG
Copyright © Bayer AG