teisipäev, 14. juuni 2016

Bayer’i uuenduslik pakenditehnoloogia nüüd Euroopa turul:

Bayer CapSeal kaitseb võltsitud taimekaitsevahendite eest

Bayer on loonud uudse pakendi korgi turvaelementide kombinatsiooni, mis kaitseb kasutajaid võltsitud taimekaitsevahendite eest. Bayeri CapSeal, mis põhineb Leonhard Kurz Stiftungi Trustseal tehnoloogial, on visuaalsete turvaelementide ja QR koodiga varustatud korgi ehtsuse tuvastamise tarkvara. Skannides korgil oleva koodi Bayer’i loodud interaktiivse nutitelefoni rakendusega, saab kasutaja seejärel olulist informatsiooni toote ehtsuse kohta. Praegu tutvustatakse CapSeal’i kõigis Bayer’i Euroopa taimekaitsevahendite tootmiskohtades.
CapSeal
„Bayer teeb koostööd põllumajandustootjate, jaemüüjate ja ametiasutustega, et lõplikult lahendada võltstoodete probleem,“ rääkis Dr. Hans-Joachim Henn, Bayer’i võltsimisvastase osakonna globaalne juht. „Uuenduslikud pakendamise tehnoloogiad nagu Leonhard Kurz Stiftung’i loodud Trustseal’i visuaalne turvaelement, annab kasutajatele Bayer’i toodete ehtsuse kohta olulist informatsiooni, mis aitab vältida võltstoodete kasutamist.“ Võltstoodete hulk taimekaitseturul on suurenenud üle maailma. Euroopa Komisjoni tervise ja toiduohutuse peadirektoraadi tellitud 2015. aasta uuringu järgi on umbes 10 protsenti kõigist taimekaitsevahenditest Euroopas võltsitud.

Bayeri CapSeal’i rakendus on klientidele tasuta. Selle saab vastavas riigikeeles kergelt alla laadida veebilehelt https://capseal.bayer.com/.

Pärast rakenduse alla laadimist saavad kliendid CapSeal’i QR koodi lugemiseks kasutada oma nutitelefoni integreeritud kaamerat. Koodi ehtsuse kinnitamiseks võrreldakse seda automaatselt veebiandmebaasiga. Kliendini jõuab usaldusväärne info skannitud QR koodi ehtsuse kohta mõne sekundiga ja niiviisi saab kinnituse ka toote ehtsuse kohta. Kui koodi ehtsust ei ole võimalik selgelt tuvastada või kinnitada, on tõenäoliselt tegemist võltstootega. Sellisel juhul saab klient Bayer’i töötajale e-kirja saata otse rakenduse kaudu.

2016. aasta algul hakkas Bayer kasutama uut korgi turvaelementide kombinatsiooni kõigil Euroopas toodetavatel taimekaitsevahenditel. Uus tehnoloogia on saadaval kõigile Euroopa klientidele ning aitab kaitsta neid võltsitud taimekaitsevahenditega seotud ohtude eest.

Bayer: teadus parema elu nimel

Bayer on rahvusvaheline bioteaduste ettevõte, mille peamised tegevusalad on tervishoid ja põllumajandus. Selle tooted ja teenused on loodud inimesi aitama ning nende elukvaliteeti parandama. Samas soovib grupp luua väärtust uuenduste, kasvu ja kõrge tulupotentsiaali abil. Bayer on pühendunud jätkusuutliku arengu põhimõtetele ning tegutseb ühiskonnas sotsiaalselt ja eetiliselt vastutustundliku ettevõttena. Eelarveaastal 2015, pakkus grupp tööd umbes 117 000 inimesele ja teenis 46,3 miljardit eurot müügitulu. Kapitalikulud olid kokku 2,6 miljardit eurot, teadus- ja arenduskulutused 4,3 miljardit eurot. Need andmed hõlmavad ka kõrgtehnoloogilist polümeeriäri, mis paisati 6. oktoobril 2015 väärtpaberiturule eraldiseisva firma Covestro nime all. Rohkem infot on kättesaadaval aadressil www.bayer.com

LEONHARD KURZ Stiftung & CO. KG

KURZ on rahvusvaheline funktsionaalsete ja dekoratiivsete katete tootja. Tootekaitse valdkonnas on KURZ ülemaailmselt tunnustatud visuaalsete turvalahenduste tarnija ning pakub laias ulatuses brändikaitse ideid: TRUSTSEAL®-i holograafilisi ehtsust kinnitavaid etikette on raske kopeerida, mistõttu tagavad need tõhusa võltsimisvastase kaitse.

Copyright © Bayer AG
Copyright © Bayer AG